czwartek, 14 listopada 2013

Słodka kąpiel z BingoSpa

Witajcie!

Żel pod prysznic Słodkie migdały i Biała glinka, jeden z trzech, które dostałam od BingoSpa. BingoSpa jak zwykle powala zapachami i tym razem również trafiło w moje gusta. Tak bardzo, że 300ml żel zużyliśmy w mgnieniu oka ( moi Panowie podkradali :)


Butelka utrzymana w stylistyce BingoSpa przypisanej. Poręczna, estetyczna i ładna, a zarazem wyglądem nieco nawiązująca do Spa. Zamykanie typu klik. Wygodnie.Zapach,,, cudowny! Wiem, wiem, zawsze się rozpływam nad zapachami kosmetyków Bingo, ale cóż poradzę skro mnie tak ujmują? Słodycz króluje w nutach zapachowych, ale nie jest ona nachalna i mdła. Bardzo przyjemnie umila kąpiel i zapach po niej pozostaje na skórze przez jakiś czas.


Konsystencja. I tu mam zgryz, bo wg mnie jest to żel, ale zbyt zwarty i gęsty, ponieważ miałam czasem problem z wydobyciem go z butelki. Przy próbie wyciśnięcia niewielkiej ilości, kosmetyk bardzo szybko zasysało do środka. Nie jest to jakiś wielki minus, ale nie lubię kiedy kosmetyki uciekają z powrotem do opakowania :) Żel świetnie się pieni, pozostawia skórę pachnącą, nawilżoną i odświeżoną, czyli tak jak lubimy. Tymczasem uciekam rozpływać się w kąpieli z drugim cudnie pachnącym żelem BingoSpa, o którym niebawem.

Pozdrawiam :*

12 komentarzy:

 1. Jestem bardzo ciekawa tego zapachu, chociaż obawiam się rozczarowania, przez inny żel bingospa o zapachu "zielonej herbaty"...

  OdpowiedzUsuń
 2. i mnie niesamowicie zapach przypadł do gustu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. kusi mnie ta firma, a nie miałam z nią wcześniej do czynienia

  OdpowiedzUsuń
 4. zastanawiałam się czy nie wziąć tego żelu w ramach współpracy, ale z tego co widzę już kilka blogerek go wybrało, dlatego wybiorę coś innego jak przyjdzie moja kolej :)

  OdpowiedzUsuń
 5. ciekawe jak pachnie! :) chociaż mimo wszystko odstrasza mnie konsystencja bo lubię kosmetyki 'wannowe' proste jak budowa cepa :D wyobrażam sobie siebie jak siłuje się z butelką.... :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Zaciekawiłaś mnie. Lubię pachnące kąpiele :)

  OdpowiedzUsuń
 7. trudno nie rozpływać sie nad zapachem - tez mam i lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo go lubię, zapach super ;]

  OdpowiedzUsuń
 9. zapach na pewno by mi się spodobał. powinni popracować nad opakowaniami

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdecydowanie odpowiada mi zapach tego kosmetyku, a używam już 2 opakowanie :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam słodkie kąpielowe produkty :D

  OdpowiedzUsuń
 12. oj skusiła by się na niego. bardzo lubię ich kosmetyki

  OdpowiedzUsuń