piątek, 5 października 2012

Jesiennie z Wibo

Witajcie :) Dzisiaj chciałabym polecić Wam fantastyczne kosmetyki polskiej firmy Wibo. Ja bardzo lubię kosmetyki tej firmy, ponieważ jakością nie odbiegają od znanych zagranicznych marek, z czego powinniśmy być dumne :) Wykorzystując tylko i wyłącznie kolorówkę Wibo, zmalowałam poniższy makijaż.Kosmetyki Wibo, jakie wykorzystałam to:

* CIENIE Z JEDWABIEM I WIT. E 4 KOLORY, 
MASCARA POGRUBIAJĄCO-WYDŁUŻAJĄCA "GLAMOROUS LASHES",
* HOLOGRAFICZNY LIP GLOSS "HOLOGRAPHIC" 

Niestety na opakowaniu cieni i błyszczyka nie ma oznaczenia numerycznego, co szczrze mówiąc znacznie ułatwiłoby identyfikację pod względem koloru. 

Moje słówek kilka o tych kosmetykach:
Cienie do powiek w czterech kolorachzawiera naturalny jedwab, który zapewnia efekt idealnej gładkości, zawarta w formule wit. E, zapewnia odpowiednią pielęgnację powiekom, długo utrzymuje się na powiece (http://wibo.pl). Są niezwykle delikatne, co zapewnia efekt idealnej gładkości. Nakłada się je bardzo łatwo, ja nakładam je pędzelkiem na uprzednio zaaplikowaną bazę pod cienie (zazwyczaj jej używam). Utrzymują się ok. 6-10 godzin bez poprawek. Cena to około 6zł. Myślę, że warto wypróbować, ponieważ gama kolorystyczna jest dość bogata i każda z Was znajdzie coś dla siebie :)
Mascara Glamourous Lashes: Generalnie całkiem niezła, choć niestety nie doskonała. Piękne i eleganckie opakowanie, skrywa w środku bardzo fajną, gumową szczoteczkę. Co do efektu, to wydaje mi się idealny dla osób lubiących naturalny, subtelny makijaż rzęs. Utrzymuje się na rzęsach dość długo, choć nie cały dzień (nakładam dwie warstwy). Minusik za to, że szybko wysycha. Jego konsystencję jednak można podratować ;) Wystarczy wycisnąć do środka kapsułkę płynnej witaminy E. Cena w granicach 8zł zachęca :)
Holograficzny Lip Gloss Holographic: Mój zdecydowany faworyt wśród tej trójki!!! Fantastyczny! Cudownie pachnie, fajnie nawilża ( i mam wrażenie, że również delikatnie natłuszcza) usta. Spory wybór kolorów, niestety brak oznaczeń, o czym wyżej wspomniałam. Delikatnie się klei, co mi nie przeszkadza akurat. Ogromny plus za efekt! Chcesz mieć pełniejsze usta? Jest idealny! Mikroskopijne drobinki pięknie rozświetlają. Utrzymuje się długo na ustach, a cena to ok. 7zł. Jest cudny, mam kilka kolorów, ale uwielbiam ten cukierkowy róż :) Ktoś się skusi??