piątek, 31 stycznia 2014

Nail Salon, Multi Action - 3 kosmetyki w 1

Witajcie!

Jak większość kobiet na tym świecie uwielbiam malować paznokcie. Czasem mono, czasem jakieś wzorki, piaski i brokaty,,, ale jestem strasznie niecierpliwa i zazwyczaj paznokcie muszę pomalować zaraz przed wyjściem z domu, więc przydałoby się przyspieszyć skutecznie wysychanie lakieru. Taki preparat ma dla Nas Eveline Cosmetics i sprawdziłam go na sobie.


12ml buteleczka, przeźroczysta, więc widać zawartość i jej ilość. Formuła płynna, wręcz wodnista. Pędzelek długi, ale wąski. Gdyby był odrobinę szerszy i krótszy, łatwiej nakładałoby się kosmetyk na płytkę paznokcia.


Ta jedna buteleczka ma zastąpić 3 produkty, wysuszacz, utwardzacz i nabłyszczacz. Ja jestem z niego bardzo zadowolona. Stosowałam go na różne rodzaje lakieru i w każdym wypadku sprawdził się bardzo dobrze. Wysusza bardzo szybko, lakier twardnieje i jest zabezpieczony przed uszkodzeniem.
Ładnie nabłyszcza i pogłębia kolor. Lakier zmywam średnio co dwa dni, bo lubię zmieniać kolory, ale przez ten czas nie zauważyłam, by coś odprysło. Na pewno zabezpiecza paznokcie przed uszkodzeniami mechanicznym, już kilkakrotnie mogłam złamać sobie pazurka, ale nic takiego się nie stało. Są wzmocnione i twardsze niż zwykle. Polecam niecierpliwym ;)

Kosmetyk otrzymałam od bangla.pl w ramach współpracy z Klubem Kejt


Pozdrawiam :*