środa, 20 lutego 2013

Amethystowy cukiereczek !

Witajcie!
Jestem tak pozytywnie nakręcona, że aż się boję! :)) Wczoraj otrzymałam tajemniczą kopertę, nawet nie spodziewałam się, że to prezent!Znacie tego bloga??To miejsce, gdzie wyjątkowa blogerka dzieli się ze swoimi czytelniczkami swoją pasją i ogromnym talentem.
Zachwyca, inspiruje i tworzy. Amethyst jest jedną z najlepszych, w mojej ocenie, blogerek kosmetycznych, specjalizujących się w stylizacji paznokci. Uwieńczeniem tego hobby, tej pasji było stworzenie przez nią lakieru Flirt, który stał się jednym z kolekcji Nail Obssesion firmy Wibo! Cała kolekcja już niedługo w sprzedaży, a kolory w niej dostępne możecie podejrzeć na blogu samej autorki koloru Flirt, czyli Amethyst

Ja otrzymałam od Patrycji buteleczkę autorskiego koloru. Dziękuję Kochana :*
Jest śliczny!! Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach, w dodatku miałam kiepskie światło, przez tę pogodę, ale to nie jest w stanie mnie zniechęcić!!


Tadammmm!! Chwalę się moim FLIRTEM, którego jeszcze nie ma w Drogeriach :DNa zakrętce widnieje nick autorki oraz adres jej bloga. Prócz lakieru Patrycji w kolekcji Wibo znalazły się kolory autorskie jeszcze innych blogerek. Wszystkim serdecznie gratuluję! Zwłaszcza Amethyst, bo wiem od dawna, że to jej wielka pasja i ten śliczny lakierek to jej ogromna duma :*

Ale, ale,,, czy Wam się podoba ów Flirt? Jeśli macie ochotę widzieć go w swojej kolekcji i na pazurkach nim pojawi się na półkach sklepowych, to zapraszam!!
Amethyst organizuje ROZDANIE swoich autorskich cukiereczków :)

Miłego wieczorku :*