środa, 25 stycznia 2012

Pierre Rene Gel Eyeliner Longlasting - recenzja!

Witajcie!
Jestem wielką fanką kreski na górnej powiece i dłuuugo poszukiwałam odpowiedniego kosmetyku do tegoż celu :) I wreszcie znalazłam!!

Niedawno kupiłam fantastyczny eyeliner i szczerze go Wam polecam!

Pierre Rene Gel Eyeliner Longlasting 01 Carbon Black, to wodoodporny  kosmetyk, który ma wytrwać na oczkach nawet 24 godziny, jak obiecuje producent.


 Pierre Rene Gel Eyeliner Longlasting jest doskonały do malowania różnych rodzajów kresekNa opakowaniu znajdujemy wyczerpujące informacje o eyelinerze, składzie i pomysły na uzyskanie różnych efektów.


Do aplikacji służy bardzo zmyślnie ukryty w nakrętce pędzelek :) Wszystko na miejscu, żeby wykonać kreskę. I mimo, że posiadam kilka pędzli do robienia kreski, najczęściej korzystam właśnie z tego z nakrętki, jest idealny dla tej konsystencji i pozwala wygodnie manewrować na powiece. Nie ma znaczenia czy robię cieniutką kreseczkę tuż przy linii rzęs, czy grubą krechę w stylu lat 60, sprawdza się przy każdej! Eyeliner ma gęstą, żelową konsystencję i bardzo dobrze rozprowadza się na powiece. Dużym plusem dla     mnie jest kolor. Piękna, głęboka czerń, nadaje spojrzeniu zmysłowości i sprawia, że oko wygląda intrygująco!


Kałamarz zawiera 25ml produktu. Jest bardzo wydajny i wystarcza na kilka miesięcy, przy codziennym stosowaniu.


Uwierzcie mi, że jeśli chodzi o trwałość, to sprawdziłam go w ekstremalnych warunkach. Podczas pobytu w Spa, chodziłam z kreską na oku na zabiegi, do sauny i na basen! I ta uparta kreska cały czas była na oku :)
Trwałość dostaje ocenę celującą!

Generalnie eyeliner Pierre Rene jest dla mnie najlepszym produktem w tej kategorii. Wiele wiodących firm kosmetycznych ma w swojej ofercie bardzo podobne kosmetyki, jednak Pierre Rene nie ustępuje im jakościowo, a ogromnym plusem jest różnica w cenie. Kupiłam go w cenie ok. 13zł, chyba przyznacie, że to nie wygórowana cena za świetną jakość!

Na koniec bohater dzisiejszej notki Pierre Rene Gel Eyeliner Longlasting na okuPozdrawiam :)