sobota, 16 grudnia 2017

Cafissimo, czyli aromatyczne poranki

Witam.

Dzisiejszy wpis będzie bardzo aromatyczny, głęboki i intensywny. Przywodzący na myśl poranek i miły początek dnia, bo z tym właśnie kojarzy mi się filiżanka kawy!

Dzięki kampanii Rekomenduj.to otrzymałam piękny ekspres do kawy Cafissimo MINI w kolorze Wild Berry. I zakochałam się! Uwielbiam mocną, parzoną, naturalną kawę. A to cudo niewielkich rozmiarów skradło moje serce i podniebienie!
Nowoczesny design zachwyci nawet najbardziej wybredne gusta, a niewielkie rozmiary ekspresu sprawiają, że jest on idealny nawet dla kuchni o niewielkich rozmiarach.
To bardzo łatwe w obsłudze i funkcjonalne urządzonko! Trzy stopnie parzenia pozwolą przyrządzić kawę filtrowaną, espresso i caffe crema.Ekspres jest bardzo łatwy w obsłudze, jak wspomniałam wyżej. Wystarczy umieścić kapsułkę w odpowiednim miejscu i wybrać z menu odpowiednią opcję! I już!
Cudowny aromat i głęboki smak, naturalnej kawy!! To jest to co uwielbiam! Chwila o poranku, spotkanie z przyjaciółką, czas z książką,,,, Jest wiele chwil, w których towarzyszy mi kawa. Uwielbiam ją, a dzięki ekspresowi Cafissimo MINI jej przygotowanie zajmuje dosłownie chwilę i robi ogromne wrażenie na gościach!

Ekspres posiada dodatkową podstawkę dla małej filiżanki, np. na espresso. Bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ ustawienie takiej filiżanki na standardowej pozycji, grozi rozchlapaniem kawy. Próbowałam.Ociekacz pomaga w zachowaniu czystości, jest bardzo łatwy w demontażu i czyszczeniu.
Super rozwiązaniem jest komora na zużyte kapsułki. Łatwo się ją wyciąga i równie łatwo czyści.
Woda do zaparzania kawy jest wlewana do wypinanego pojemnika, umieszczonego z tyłu ekspresu. Skala Minimum- Maximum określa dokładnie ilość wody w pojemniku.
Podsumowując, serdecznie polecam ekspres Cafissimo MINI wszystkim kawoszom i kawoszkom. Tchibo daje Nam bardzo duży wybór jeśli chodzi o dostępne warianty kapsułek z kawą.


Z pewnością każdy wybierze dla siebie odpowiedni, ponieważ każdy wariant ma zaznaczoną na opakowaniu skalę intensywności kawy.

Osobiście rozkochałam się w trzech mocnych i na razie pozostanę przy nich.
Bardzo się cieszę, że mogłam przetestować ekspres Cafissimo MINI, ponieważ przekonałam się, że w tych małych kapsułkach jest  moc i aromat, prawdziwej, naturalnej kawy, która pobudza i sprawia, ze chwila z filiżanką małej czarnej jest intensywnym doznaniem! Dziękuję #rekomentujto #zakochaniwcafissimo !!

Czekam na Wasze opinie i ciekawa jestem czy chciałybyście mieć takiego jagodowego czarodzieja w swojej kuchni?