niedziela, 17 listopada 2013

Srebro Koloidalne Argentum - miłe zaskoczenie!

Witajcie!

Jakiś czas temu udało mi się wygrać możliwość testowania Srebra Koloidalnego Argentum od Alter Medica.


Jest to produkt, z którym nigdy wcześniej nie miałam styczności i niesamowicie mnie zaciekawił jego opis na stronie producenta:
"Tonik z zawartością najwyższej jakości SREBRA KOLOIDALNEGO, do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Stosowany regularnie niweluje dolegliwości dermatologiczne.


DZIAŁANIE:
- oczyszcza i reguluje wydzielanie sebum
- ogranicza przetłuszczanie skóry trądzikowej oraz powstawanie zaskórników i wyprysków 
- delikatnie matuje i odświeża 
- łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry wrażliwej
- pielęgnuje i pomaga zachować właściwą kondycję skóry normalnej

EFEKT:
Czysta, świeża, zmatowiona skóra o zdrowym kolorycie."


Opakowanie. Pękata, ciężka, szklana butla, która zawiera w sobie 500ml płynu, przypomina wielką wersję butelki syropu. Plastikowa nakrętka. Na etykiecie podstawowe informacje o stosowaniu, działaniu, składzie. Całość w sporym, kartonowym pudełku z tymi samymi informacjami. 

O konsystencji i zapachu nie napiszę wiele. Płyn jest wodnisty, przeźroczysty, bezzapachowy.


O działaniu napiszę, ale tylko o działaniu srebra na skórę twarzy. Nie wiem czy wiecie, ale ma ono podobno wiele zastosowań w lecznictwie, choć zdania są podzielone.
Nie mniej jednak, srebro doskonale skórę oczyszcza, niemal natychmiast matowi. Skóra wygląda zdrowo i nie ma mowy o jakimkolwiek podrażnieniu. Zauważyłam, że w czasie stosowania zmniejszyła się skłonność do niedoskonałości i zaskórników. Doskonale spełnia rolę toniku. Warto przy tym wspomnieć, że płyn jest ogromnie wydajny. Ta ogromna butla wystarczy mi na bardzo długo :)Pozdrawiam :*