środa, 29 stycznia 2014

Drobnoziarnisty peeling do twarzy - łagodne oczyszczenie.

Witajcie!

Peelingi to nieodłączny element pielęgnacji mojej skóry, zarówno ciała jak i twarzy. Uwielbiam gdy skóra po zabiegu jest aksamitnie gładka, delikatna,,,
Ważne jest dla mnie jednak to, by w przypadku peelingu do twarzy, był on skuteczny ale i jednocześnie łagodny. Cera tłusta, jednak ze skłonnością do pękających naczynek,,, ale chyba coś znalazłam.Peeling drobnoziarnisty 3 w 1, z serii Argan Oil Eveline.
60ml tuba, zamykanie typu klik. Wewnątrz kosmetyk, o rzadkiej konsystencji, zawierający mnóstwo drobinek ścierających. Zapach peelingu jest przyjemny. Peeling jest delikatny dla skóry, nie podrażnia jej podczas zabiegu. Skutecznie jednak wygładza cerę, usuwając suche skórki. Skóra jest odświeżona, zmiękczona, aksamitna w dotyku. Stosowanie peelingu 2 razy w tygodniu, pozwala mi na utrzymanie tego stanu. Zauważyłam również, że cera nabrała blasku i jest wygładzona. Warto wspomnieć o składnikach takich jak olejek arganowy czy kwas hialuronowy, które nie pozostają bez znaczenia dla działania peelingu.


Kosmetyk otrzymałam od bangla.pl w ramach współpracy z Klubem Kejt


Pozdrawiam:*