środa, 11 września 2013

Przesyłki i zakupy ostatniego tygodnia :)

Witajcie!

Zapraszam na przegląd poczty i ostatnie zakupy.


 Przesyłka od InfoPlus. Do testów Naturalna sól do kąpieli z Morza Martwego Ahava i Foltene Kuracja wzmacniająca do rzęs i brwi, której działania jestem szczególnie ciekawa. Mam nadzieję, że Wy również? Przesyłka od Prekursorki.pl Pasta Vademecum Sensitive dla nadwrażliwych zębów.


 Szampony Barwa, tradycyjne receptury, można by rzec babcine :) Trafiłam na nie przypadkiem w niewielkim sklepiku.


 Orzeźwiające płatki cytrynowe i Jedwab, zakupiłam w Biedrze.


W drogerii o wdzięcznej nazwie "Koliberek" kupiłam bazę Pierre Rene Smoothing Cashmere, czytałam o niej wiele dobrych opinii. Oczywiście nie wyszłam bez lakierów :) Tym razem wzięłam Golden Rose Jolly Jewels nr 109, Ados Texture Effect 04 i Miss Sporty Lasting ColourMaxi Brush 110. A dla ochrony ust przed jesienna aurą Lip care o zapachu wanilii z FlosLek.


I tusz, który mnie ogromnie intryguje! Avon Mega Effects Mascara. Reklamowany z wielką pompą jako hit, czy nim się okaże? Zobaczymy!


Na koniec pochwalę się fantastyczną tuniką z wymiany na Szafa.pl! Idealna na chłodniejsze dni, o raczej zimowym motywie, ale mnie tak urzekła, że musiałam ją mieć! Tyle na dziś! I przypominam o nowym rozdaniu :) /klik w banerek w pasku bocznym - tam się zgłaszacie/

Pozdrawiam :*