poniedziałek, 8 lipca 2013

IsaDora. Nail&Lip Gloss!

Witajcie!

W przerwie opalania, napiszę Wam dziś kilka słów o dwóch kosmetykach Isadory.
Jeden mnie zachwycił, drugi jednak nie do końca.
Zapraszam do lektury ;)

Wonder Nail, Extra Long Lasting, Quick Dry- IsaDora, kolor 758 Aquatic.Lakier w 6ml szklanej buteleczce, przyciąga wzrok już z daleka. Wewnątrz znajduje się kosmetyk o idealnej konsystencji, która nie spływa z płytki paznokcia. Pędzelek jest duży, gęsty i dość szeroki. Obawiałam się aplikacji nim, ale niepotrzebnie! Pięknie i równomiernie pokrywa paznokcie. Nie zostawia żadnych smug, śladów. Jedna warstwa tego koloru została pokazana na zdjęciach. Nie było potrzeby poprawiania, więc nie malowałam kolejny raz. Lakier ma cudowny, głęboki kolor. Bardzo intensywny, ale nie rażący. Połysk jaki nadaje pazurkom, sprawia, że żaden nabłyszczacz mu nie dorówna! Uważam, że jest fantastyczny! Zdecydowanie sięgnę po inne kolory letniej kolekcji.


Multi Vitamin Gloss - IsaDora, kolor Almond 01Błyszczyk o dość gęstej konsystencji. Opakowanie standardowe, 7ml błyszczyka w tubce z aplikatorem, na który należy zwrócić uwagę. Spłaszczony z obu stron, miękki i elastyczny. Nabiera odpowiednią ilość kosmetyku nie brudząc przy tym wylotu tubki. Uważam, że to bardzo estetyczne i ekonomiczne rozwiązanie, ponieważ nie marnujemy kosmetyku. Nakłada się bez problemu, kolor, który posiadam podkreśla naturalny kolor ust i delikatnie je rozświetla dzięki zawartości mikrodrobinek. Wielki plus dla niego za działanie. Doskonale nawilża usta! Bogaty skład działa na usta kojąco i odżywczo. Usta wyglądają pięknie i zdrowo.
Mały minus za "zlewy" zdarza się że błyszczyk zbiera się w zagłębieniach ust i niezbyt mi się to podoba, dlatego polecam oszczędną aplikację :) Generalnie jestem zadowolona.

Kosmetyki otrzymałam od portalu bangla.pl w ramach współpracy z KLUBEM KEJT

 

Jeśli ciekawią Was inne opinie czy kolory / a lakierów są mega!!/ to zapraszam TU i TU 
Miłego popołudnia:* Idę dalej łapać Słońce :)