wtorek, 10 września 2013

Wygraj kosmetyki Rimmel - mini-rozdawajka :)

Witajcie!

Jak obiecałam wczoraj, dziś kolejne mini-rozdanie. Mimo, że walczę z przeziębieniem, dziś udało mi się je opublikować, więc zaczynamy!

Do wygrania Tusz Max Bold Curves i Lakier Lasting Finish 058 Lemon DropCo zrobić by go zdobyć?

1. Zostań obserwatorem publicznym mojego bloga
2. Udostępnij informację o rozdaniu ( może to być info na blogu, w postaci podlinkowanego banerka - fotka powyżej, notka lub udostępnienie publiczne na FB, wybór należy do Was)

Po ogłoszeniu wyników, zwycięzca ma 3 dni na podanie danych do wysyłki.


Zgłoszenia zostawiacie pod tym postem. Każdy kto spełni warunki może wziąć udział, nie trzeba posiadać bloga. Niekompletne lub nieprawidłowe zgłoszenia nie będą brane pod uwagę. Wysyłka tylko na terenie Polski.

Prawidłowe zgłoszenie powinno wyglądać tak:
1. Numer zgłoszenia
2. Obserwuję blog jako:
3. Link do udostępnionej informacji o konkursie


Życzę powodzenia!
Pozdrawiam :*

Kolagenowe serum do mycia twarzy - podejście drugie.

Witajcie!

Kolagenowe serum do mycia twarzy poznałam dawno temu. Miałam ten kosmetyk, jeszcze w starej wersji opakowania. Bardzo dobrze go wspominam, więc z ciekawości wybrałam je do testów, by sprawdzić czy jakościowo utrzymało się na tym samym poziomie, a może wyższym?

Właśnie ten kosmetyk, to do tej pory, najbardziej lubiany przeze mnie produkt od BingoSpaJeśli chodzi o opakowanie,,, zmienił się tylko wygląd etykiety.
Pojemna 300ml butelka, z pompką dozującą kolagen, pozostała i uważam, że to doskonałe rozwiązanie, biorąc pod uwagę głównie konsystencję kosmetyku.Konsystencja jest płynna, lekko kremowa i bardzo delikatna. W mlecznym kolorze, o obłędnym zapachu! Uwielbiam ten zapach, bardzo mi odpowiada.Nie będę się rozwodzić nad działaniem kolagenu na skórę, ponieważ skupiłam się na tym w recenzji Kolagenu do ciała od BingoSpa (tu również możecie zobaczyć jak wyglądało poprzednie opakowanie recenzowanego dziś kolagenu do twarzy)Kolagen przy aplikacji bardzo delikatnie się pieni, idealnie nadaje się do odświeżenia cery. Pozostawia skórę oczyszczoną, nawilżoną, miękką i delikatną w dotyku. Delikatny zapach utrzymuje się na skórze jakiś czas po zastosowaniu. Kosmetyk jest rewelacyjny. Po raz kolejny spełnił moje oczekiwania i nadal pozostaje na czele moich ulubieńców od BingoSpa


Pozdrawiam :*