czwartek, 10 stycznia 2013

TOPICREM Oczyszczająco - Ochronny Żel pod prysznic. Recenzja

Jak obiecałam, poświęcam na recenzję tego żelu osobną notkę.
Firmę Topicrem poznałam przypadkiem, gdy szukałam odpowiednich kosmetyków do pielęgnacji skóry, kiedy latem miałam poważnie przesuszoną skórę i nic nie pomagało. W aptece kupiłam trzy specyfiki polecane przez farmaceutkę i o wszystkich Wam opowiem, ale po kolei.Topicrem to firma, która jest liderem w nawilżaniu skóry już od 15lat, ich produkty są dostępne w aptekach i paraaptekach na całym świecie i mimo, że ceny są dość wysokie, to warto, bo to produkty najwyższej jakości.Producent o produkcie:
"TOPICREM Oczyszczajaco- Ochronny Żel pod prysznic 500ml
Higiena nowej generacji – testowany dermatologicznie i ginekologicznie żel do codziennej toalety skóry suchej i wrażliwej.  Zawiera BioEcolię®, opatentowany  naturalny składnik aktywny, który pomaga skórze wzmocnić barierę ochronną i bronić się przed agresywnymi czynnikami z zewnątrz. Posiada fizjologiczne pH 5,5. Nadaje się do pielęgnacji delikatnej skóry dzieci i niemowląt

Składnik aktywne:
BioEcolia, Bisabolol

Ten żel jest idealnym produktem dla osób mających suchą, podrażnioną i wrażliwą skórę. Nadaje się dla alergików, osób dorosłych, jak i małych dzieci. Wiem, bo z tego płynu korzystała cała moja rodzina. Opakowanie 500ml, z pompką dozującą, pozwala na nabranie odpowiedniej ilości żelu o dość płynnej konsystencji. Żel doskonale się pieni i pięknie pachnie. Skóra po kąpieli jest miękka, nawilżona, odżywiona. Po kąpieli miałam uczucie ulgi, komfortu, skóra nie była ściągnięta mimo, że nie użyłam balsamu. Podczas "kuracji" tym kosmetykiem, nie zauważyłam by skóra się przesuszała, czy by pojawiały się jakieś alergiczne objawy. Cena to ok. 55zł, ale warto!