czwartek, 15 grudnia 2011

Zakupy i nagrody :)

Witajcie kochane! Niestety bardzo zaniedbałam bloga ostatnio, a obiecałam sobie, że będę pisać. Skupiłam się na konkursach i nawet udało mi się kilka wygrać. Poza tym, święta za pasem i obowiązki, więc czasu mniej.
Ale do rzeczy,,, wstawię Wam kilka zdjęć. Po pierwsze niewielkie zakupy kosmetyczne, uzupełniłam braki w kosmetyczce. Po drugie wyżej wymienione nagrody :) Kosmetyczne i nie tylko! Najbardziej jednak cieszy mnie przecudowny prezent od mego Mikołaja! Zobaczcie co dostałam :)


Jestem zachwycona tą lustrzanką! Mój Mikołaj zrobił mi nie lada niespodziankę :)

Z zakupów... baza pod cienie Virtual Joko. Napiszę recenzję za kilka dni. Wczoraj ją kupiłam i muszę ją przetestować.


Paleta korektorów Avon z linii Jilian Dempsey.


Paletka cieni i rozświetlaczy Qianyu. Nic nie poradzę, że nie przejdę obojętnie obok cieni :)


Na koniec zakupowych łowów poszły lakiery Selene. Bardzo je lubię, bo można wybierać wśród bogatego wachlarza kolorów i są niewielkie. Dla mnie w sam raz.


I wreszcie wygrany w konkursie makijażowym zestaw kosmetyków Wibo. Bardzo się cieszę, bo zdecydowanie jestem fanką polskich, niestety mało docenianych kosmetyków. Mam nadzieję, że uda mi się Was przekonać do kilku z nich. Z poniższego zestawu na razie użyłam tylko błyszczyka. Jest niesamowity!


Kolejny zestaw kosmetyków - EveryDayMinerals.Z wygranych "niekosmetycznych" dotarł przepiękny portfel od Valentini. Myślę, że taki luksusowy portfel, spokojnie może służyć jako kopertówka. Jak myślicie?
Czekam jeszcze kilka nagród, więc będzie co testować z pewnością! Zapraszam Was do odwiedzania bloga i komentowania. Możliwe, że komentarze, które uznam za ciekawe czy pomocne, zostaną nagrodzone a ich autorki otrzymają drobne upominki :)