niedziela, 30 marca 2014

Natura w hołdzie zdrowiu kobiety.

Witajcie!

Ostatnio mało zajmowałam się blogiem, było to wynikiem mojej sytuacji zdrowotnej. Niestety nowy rok nie oszczędza mnie i moich bliskich pod tym względem. Powoli sytuacja się normuje i myślę, że powoli wrócę do systematycznego pisania.

Tymczasem chcę przedstawić Wam opinię o dwóch produktach. Są to kosmetyki do higieny intymnej Green Pharmacy. Kosmetyki tej firmy poznałam jakiś czas temu i zachwyciłam się nimi. Tym bardziej ucieszyłam się z wiadomości, że zostałam wybrana z grona Klubowiczek Klubu Elfa Pharm do testowania tych produktów. A są to: Żel do higieny intymnej dla skóry wrażliwej Rumianek lekarski i Alantoina oraz Pianka do higieny intymnej Szałwia lekarska i lawenda lekarska.
Higiena intymna jest niezwykle ważna w Naszym życiu, dlatego też przywiązujemy ogromną uwagę do środków dla niej przeznaczonych. Poszukujemy łagodnych, delikatnych środków, które będą myć i pielęgnować, ale również chronić intymne części ciała. Do takich właśnie środków należą kosmetyki do higieny intymnej Grenn Pharmacy, o których działaniu sama miałam okazję się przekonać.Żel do higieny intymnej dla skóry wrażliwej Rumianek lekarski i Alantoina


Producent pisze: "Żel do higieny intymnej dla skóry wrażliwej. Do codziennej higieny intymnej. Nie zawiera mydła. Myje i nawilża. Delikatnie pielęgnuje. Daje uczucie komfortu i świeżości. Wygodny w użyciu. Naturalny odczyn zgodny z pH okolic intymnych chroni przed podrażnieniami. Ekstrakt rumianku lekarskiego łagodzi podrażnienia, działa antybakteryjne i przeciwzapalne, alantoina przyspiesza gojenie drobnych ubytków śluzówki."


Żel został umieszczony w 370ml, zaciemnionej butelce.


Dozuje się go za pomocą pompki, jest to doskonałe rozwiązanie dla kosmetyku o płynnej konsystencji. Pozwala na wydobycie odpowiedniej ilości kosmetyku.Zapach żelu jest bardzo przyjemny, słodkawy. Można wyczuć charakterystyczną nutę zapachu rumianku.
Żel jest półpłynny, przeźroczysty.


 Bardzo dobrze się pieni i jest niezwykle wydajny.Żel świetnie się sprawdza. Pozostawia skórę odświeżoną, daje uczucie komfortu i świeżości. Jest bardzo łagodny, nie podrażnia, nie uczula, nie wywołuje pieczenia. Zawarte w nim składniki odczuwalnie wpływają na jego subtelne działanie. Myślę, że doskonale sprawdziłby się również jako środek do higieny intymnej dla mam w połogu.

Pianka do higieny intymnej Szałwia lekarska i Lawenda lekarska.


Od producenta dowiemy się, że: "Delikatna pianka do codziennej higieny intymnej z ekstraktami roślinnymi jest nowoczesnym preparatem o specjalnej, szczególnie lekkiej konsystencji. Zapewnia odczucie komfortu i świeżości. Posiada wspaniałe właściwości odświeżające i antyseptyczne. Łatwo się zmywa, nie wysusza skóry, łagodzi podrażnienia, współdziała z naturalnym poziomem PH miejsc intymnych, przeciwdziała powstawaniu infekcji. Nie zawiera mydła. Idealnie dostosowana do wrażliwej skóry. Zalecana do higieny intymnej zarówno kobiet jak i mężczyzn."


Opakowaniem dla pianki jest 150ml tuba, z dozownikiem. Pojemność może wydawać się niewielka, ale uwierzcie jest bardzo wydajna.


W tubie znajduje się przeźroczysty płyn, który po naciśnięciu pompki zmienia się w śnieżnobiałą, delikatną piankę.
Zapach pianki jest niezwykle rześki i świeży. Połączenie zapachu szałwii i lawendy wyjątkowo przypadło mi do gustu.Pianka jest niezwykle delikatna, ale bardzo skuteczna. Doskonale myje i odświeża. Skóra pozostaje nawilżona i chroniona dzięki antyseptycznym właściwościom zawartych w niej ziół. Nie podrażnia, nie uczula.


Wybierając pomiędzy powyższymi kosmetykami, zdecydowanie stwierdzam, że moje serce podbiła pianka. Lekka konsystencja, śliczny zapach, delikatne ale jednocześnie skuteczne działanie. Będzie to kolejny produkt Green Pharmacy jaki zagości w mojej łazience na stałe.

Warto wspomnieć o jeszcze jednaj, istotnej rzeczy. Kosmetyki te nie zawierają w swoim składzie, żadnych parabenów, barwników ani konserwantów. Są wolne od tego typu substancji, co podnosi ich jakość na tle innych produktów i zwiększa bezpieczeństwo stosowania. Z całą odpowiedzialnością polecam Wam te produkty, na pewno będziecie zachwycone!Zapraszam również do Klub Elfa PharmPozdrawiam :*