wtorek, 21 listopada 2017

Fotoksiążka - idealny prezent!

Witajcie.
To była baaardzo długa przerwa. Wracam do Was z fantastyczną propozycją.

Wiele razy zabierałam się do uporządkowania domowego archiwum ze zdjęciami. Masa zdjęć zapisana na płytkach, kartach, dyskach,,, To nie to samo co album, który można wyjąć z półki i powspominać,,,

Tak szybko przemija czas, dlatego staram się "łapać" jak najwięcej chwil w kadr i wracać do nich co jakiś czas. Dzięki znajomej dowiedziałam się o Saal Digital, gdzie można zaprojektować i zamówić foto produkty wysokiej jakości. Wystarczy kilka chwil, zdjęcia na dysku i można szaleć tworząc w aplikacji fotoksiążkę, fotokalendarz czy inne zamówienie!
Ja zamówiłam fotoksiążkę i jestem zachwycona!


Książka została zaprojektowana w wyżej wspomnianej aplikacji. Sami wybieramy ilość stron, rodzaj papieru, czcionkę, układ zdjęć, itp. Moja fotoksiążka prezentuje się tak...


Z wiadomych powodów nie będę publikować zdjęć rodzinnych. Chcę Wam jednak pokazać jak solidnie i starannie wykonana jest książka.


Gruba, mocna oprawa, błyszczące, twarde karty i doskonała jakość zdjęć, co mnie przyznam szczerze zaskoczyło. Do albumu wybierałam moje ulubione zdjęcia z dysku, niekoniecznie te super jakości. Niektóre były zrobione telefonem sprzed 10lat, inne starym aparatem cyfrowym. A jakość zdjęć w albumie jest naprawdę wspaniała!
Zbliża się ten najpiękniejszy czas,,, czas Świąt! Utrwalajcie te piękne chwile! Może moja recenzja będzie dla kogoś pomysłem na prezent dla najbliższych? Dziadka, babci, rodziców? Serdecznie polecam Wam produkty Saal Digital, będziecie zachwyceni! Ja skorzystam na pewno i podzielę się opinią na blogu.

Pozdrawiam :*

4 komentarze:

 1. Świetny pomysł na prezent, trzeba tylko trafić ze zdjęciami :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! this is Amazing! Do you know your hidden name meaning ? Click here to find your hidden name meaning

  OdpowiedzUsuń
 3. If you're attempting to burn fat then you absolutely have to jump on this totally brand new custom keto meal plan.

  To design this keto diet, licensed nutritionists, fitness trainers, and chefs joined together to develop keto meal plans that are effective, convenient, price-efficient, and satisfying.

  From their first launch in January 2019, hundreds of individuals have already transformed their figure and health with the benefits a professional keto meal plan can provide.

  Speaking of benefits: clicking this link, you'll discover 8 scientifically-tested ones given by the keto meal plan.

  OdpowiedzUsuń