wtorek, 27 października 2015

Perlux - perły piorące. Mini konkurs!

Witajcie!


Pranie jest nieodłącznym elementem codzienności i każda z Nas, lub prawie każda, ma ten obowiązek w swoim planie tygodnia. Wolę pranie od prasowania.


Na rynku znajdziemy całą gamę środków piorących, w różnych formach, o różnych zapachach, a także o różnej skuteczności. Należę raczej do tych leniwych Pań domu, które sięgają po nowe rozwiązania, ale lubię oszczędność, a nowe formuły niejednokrotnie są ekonomicznymi.


Perły piorące Perlux otrzymałam w ramach kampanii Streetcom, jednak nie było to moje pierwsze spotkanie z tym produktem. Miałam kiedyś okazję wypróbować perły Perlux do bieli i generalnie zdały egzamin!


 W paczce Ambasadorki znalazłam:

*Opakowanie 24 pereł piorących - Perlux White - do białego
*Opakowanie 16 pereł piorących - Perlux Color - do koloru
* 15 opakowań po 2 perły Perluź White dla znajomych
* Uliotki i przewodnik Ambasadorki.


A teraz co nieco informacji o produkcie Perlux.
Perły piorące Perlux łączą w sobie skuteczność proszku i delikatność żelu. Jest to jedyne tak innowacyjne rozwiązanie, gwarantujące czystość i świeżość prania, zachowując przy tym bezpieczeństwo stosowania.


Dlaczego Perlux jest idealnym produktem dla nowoczesnej Pani domu?

Dlatego, że gwarantuje Nam idealnie czyste pranie i oszczędność pieniędzy, które możemy przeznaczyć na inne przyjemności :D Stosując Perlux nie musisz już kupować:
- żelu do prania
- proszku
- odplamiacza
- odkamieniacza

Perlux nie tylko pierze,ale również chroni pralkę!

Jest bezpieczny dla alergików, pozostawia długotrwały, świeży zapach. W wersji White wybiela i chroni biel przed szarzeniem, w wersji Color chroni kolory pranych tkanin.


Perła piorąca składa się z dwóch komór, w jednej znajduje się proszek, mieszanka proszku do prania, odplamiacza i odkamieniacza, a w drugiej żel do prania. Kapsułki łatwo rozróżnić. Ta do koloru zawiera zielony żel, natomiast ta do bieli niebieskawy.


Stosowanie kapsułek jest dziecinnie proste! Wystarczy jedną umieścić w pustym bębnie pralki i napełnić go ubraniami, w razie silnych zabrudzeń stosujemy 2 kapsułki. Następnie ustawiamy program jak zwykle ;)

Kapsułki są niezwykle silnie działającym środkiem piorącym. Skutecznie walczą z plamami i poostawiają świeży, przyjemny zapach.Bez problemu poradzą sobie z zabrudzeniami typu:

herbata, czerwone wino,pomidor, sosy, krew, trawa.

U mnie dodatkowo, skutecznie usunęły plamy ze szminki, tuszu do rzęs oraz plamy z błota i tłuszczu. Szybko, bez namaczania i stosowania dodatkowych środków. Dla mnie rewelacja!

W dodatku, perły piorące to bardzo czysty środek, unikniesz z nimi zasypania łazienki proszkiem czy zatkania komory w szufladzie odprowadzającej. Przechowywanie ich jest również bardzo łatwe i ekonomiczne. Zamknięte są odpowiednio wg rodzaju w pudełku - biel, w zamykanej szaszetce - kolor. Zajmują nieiwele miejsca i są bardzo lekkie. Nie trzeba targać z zakupów kilkukilogramowego worka!

 Opakowanie z perłami do bieli i informacje na nim zawarte.


 Szaszetka z perłami do koloru, bardzo wygodna z zatrzaskiem.
Wszystkie powyższe zalety pereł piorących przedstawiłam wszystkim osobom, którym rozdałam darmowe zestawy do bieli. Koleżanki w pracy, znajomi, rodzina i mamy dzieicaków z klasy mojego dziecka. Większość ich opinii była bardzo pozytywna i działanie produktu zachęciło ich do jego zakupu. Jednak tu pojawia się zgryz,,, W mojej okolicy perły Perlux są trudno dostępne, a szukałam w okolicznych sklepach chemicznych, drogeriach i marketach. Mam nadzieję, że niedługo będą łatwiej dostępne i każdy będzie mógł wypróbować ich działanie :)


Podsumowując. Już od dłuższego czasu stosowałam kapsułki piorące, jednak Perlux wyróżnia to, że prócz skuteczności w usuwaniu zabrudzeń, chroni pralkę, odplamia i chroni kolory. Dzięki temu nie muszę kupować dodatkowych środków i po prostu oszczędzam pieniądze! Nie zamienię ich na inne!Miałyście styczność z perłami Perlux? Czekam na Wasze komentarze i ogłaszam mini konkurs.

Dla osoby, która najciekawiej odpowie na poniższe pytanie, przygotowałam drobną niespodziankę:

Jakie środki piorące najbardziej Wam odpowiadają i czego od nich oczekujecie?

Na odpowiedzi czekam do soboty włącznie, następnie wybiorę zwycięzcę i pogratuluję mu pod komentarzem ;)

Pozdrawiam :*


3 komentarze:

  1. Ja jeszcze nie próbowałam, ale ogólnie jestem fanką kapsułek do prania :)

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam tylko próbki na razie

    OdpowiedzUsuń
  3. Jestem ich ciekawa. Próbowałam tego rodzaju specyfików, ale innych firm. Moja mama woli tradycyjne proszki. Mnie się zdaje, że piorą lepiej, ale za to kapsułki lepiej się w praniu rozpuszczają i potem nie zostają ślady na ubraniach... :)

    OdpowiedzUsuń