sobota, 9 lutego 2013

2 pudełka ShinyBox za 5 ubrań! Sprawdź!!

Witajcie!

Dzisiaj czuję się już lepiej i przygotowałam paczuszki z nagrodami do wysyłki, więc w poniedziałek po pracy biegnę na pocztę moje Drogie Laureatki!

Chciałam podzielić się z Wami o fajnej akcji, którą organizuje vinted.pl razem z ShinyBox. Akcja polega na tym, że otrzymasz dwa kody na 2 DARMOWE pudełeczka ShinyBox (pudełka wybierasz sama!) za dodanie pięciu ubrań, dodatków, etc do galerii vinted.pl! Tutaj więcej szczegółów KLIK!Kiedy zobaczyłam tę promocję, to stwierdziłam, że to pewnie jakaś bujda, ale kobieca ciekawość oczywiście wzięła górę :D Tym bardziej, że zawsze chciałam zamówić pudełko Shiny,,,  Dodanie ubrań zajmuje momencik, natomiast moderacja zgłoszonych rzeczy różnie,,, Ale warto się pospieszyć i spróbować! Ja już odebrałam swoje dwa kody i zamówiłam pudełko styczeń 2013 i sierpień 2012 :) Czekam niecierpliwie! Dajcie znać czy skusiła Was ta promocja i jakie pudełeczko wybrałyście?

Miłego wieczorku, dziś ostatki :)

9 komentarzy:

 1. też pisałam o tym nie dawno, fajna akcja, sama się skusiłam i polecam. Tym bardziej, że już wiesz, że to nie ściema:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Również się skusiłam, czekam na moderację :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja również się zgłosiłam czekam na zatwierdzenie zdjęć

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę też coś wystawić:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hehe...i ja dałam się skusić :) A jak przy okazji wypchnę kilka rzeczy z domu to cudownie :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja bym się skusiła ale brakuje mi czasu na ogarnięcie szafy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja zamówiłam grudniowe i listopadowe, mam nadzieję że dotrą:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja się skusiłam, ale jeszcze czekam na akceptację. Pudełeczka mnie kuszą :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mam "alternatywę" do shiny ; ) można zbierać punkty tak samo jak tam potem wymieniać na kosmetyki i inne. http://guuli.pl/index.php?option=com_user&view=login&ref=15365

  OdpowiedzUsuń